دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ۱۶:۴۸
سیستم آموزش مجازی موسه میعاد تربیت کارآفرین پذیرش دانشجو اسلایدر شماره ۴ دانشگاه اسلایدر شماره ۳ موسسه اسلایدر شماره ۱ موسسه

معرفی موسسه

معرفی موسسه‌ی میعاد

موسسه‌ی میعاد در سال ۱۳۹۱   با هدف تربیت و تامین بخشی از نیروهای متخصص موردنیاز کشور، در سطوح بالای علمی تاسیس گردید. این موسسه در مقایسه با بسیاری از موسسه‌های ایران دانشگاهی جوان و در حال رشد است. خوشبختانه در طول دوران فعالیت خود توانسته است به صورت یک موسسه علمی پیشرو در صنعت، فناوری‌های روز و علوم کاربردی در عرصه علم، منطقه‌ای  و کشوری  مطرح و جایگاه ارزشمندی پیدا کند و به عنوان مرکزی برای تبدیل رویاهای نسل‌های ایرانی به واقعیت‌های امروزی همواره مورد تحسین و شگفتی جامعه باشد. هدف این دانشگاه، فراهم نمودن محیطی علمی و پویا برای کسانی است که در راستای کسب علم و دانش تلاش می‌نمایند، و پایگاه و نقطه اتکاء و اعتماد آنانی است که واقعیات و حقایق علمی را درک کرده، برای نشان دادن آن به دیگران کوشش می‌کنند.

موسسه‌ی میعاد  دیدگاه خویش را در خلق، انتشار و کاربرد دانش در یک محیط یادگیری کاملا پویا جستجو می‌کند. این دیدگاه سبب ارتقای کیفی آموزش، پژوهش، و ارائه خدمات به جامعه و حل مسائل آن در حد توان شده است. بطوری که با بیش از ۷ سال تجربه مفتخر است که با یاری خداوند بزرگ و تلاش استادان کارآمد و مجرب، محققین برجسته، و کارشناسان و کارمندان سخت‌کوش و همچنین بهره‌گیری از امکانات کمک‌آموزشی و آزمایشگاه‌های مجهز توانسته است دانشجویان مستعد خویش را در سطح کارآمدترین نیروهای علمی و فنی کشور به جامعه ارائه نماید.

دانش‌آموختگان این موسسه همواره در ردیف قوی‌ترین مهندسین و بالاترین مدیریت‌های علمی، فنی و اجرایی بوده و به علاوه در آزمون‌های متمرکز ورودی کارشناسی ارشد از نظر میانگین نمرات و درصد قبولی از کارشناسی به کارشناسی‌ارشد در اکثر رشته‌ها موفق عمل کرده اند.

 

پذیرش دانشجو

 

پذیرش دانشجو در این موسسه مانند سایر موسسه‌ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد و مدرک فارغ التحصیلی را مشارکتا با دانشگاه سراسری ارومیه صادر می کند. پذیرفته شدگان از مرحله ثبت نام تا مرحله فراغت از تحصیل از نظر آموزشی، دانشجویی، انضباطی، پرداخت شهریه، و… تابع مقررات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشند. در حال حاضر، این موسسه در دوره کاردانی ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد نا پیوسته در رشته های متعددی از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد.

 

 

 امکانات موسسه:

  • برگزاری دوره های مهارتی ضمن آموزش جهت ارتقاء سطح دانش و میزان آمادگی برای محیط کسب و کار
  • دسترسی دانشجو به اینترنت آنلاین و شبکه داخلی کلاسها
  • ضبط تدریس اساتید در تمامی کلاس ها و ارائه به دانشجویان
  • مانیتورینگ تمامی کلاس ها بصورت آنلاین
  • برد هوشمند (بروزترین تکنولوژی دنیا)
  • دسترسی تمامی کلاس ها به اینترنت
  • مجهز به سافت فون
  • دیتا سنتر
  • کال سنتر

 

گالری تصاویر موسسه آموزش عالی میعاد :

Template Design:Dima Group